Katalog » FOTOTAPETY » poziome » poziome 180x120cm i większe...

Fototapeta NOWY JORK

Producent: Magic & Style

229,00 zł

 • Tapeta PCV (winylowa):

  Wysokiej jakości tapeta pokryta warstwą PCV, winylu (300g/m2) do tradycyjnego wklejania na ścianie. Oryginalny produkt dedykowany jest do druku fototapet, doskonały do kuchni i salonu. Warstwa PCV doskonale zabezpiecza przed ścieraniem i blaknięciem kolorów. Tapeta o drobnej strukturze piasku SAND maskuje drobne nierówności ściany. Tapeta dodatkowo laminowana jest po druku wzoru. Stosujemy klej do grubych tapet papierowych lub winylowych. Bryty (pasy) tapety o maksymalnej szerokości 120cm naklejamy na ścianę krawędź w krawędź.
 • Tapeta PCV (winylowa) z flizeliną:

  Tapeta z powłoką PCV (winylową) z warstwą flizeliny od spodu (350g/m2). Wysokiej jakości oryginalny produkt dedykowany jest wyłącznie do druku fototapet. Warstwa PCV zabezpiecza przed ścieraniem i blaknięciem kolorów. Tapeta dodatkowo laminowana jest po druku wzoru. Zaś warstwa flizeliny doskonale ułatwia nałożenie tapety na ścianę. W przypadku flizeliny stosujemy klej wyłącznie na ścianę, a następnie nakładamy suche bryty tapety. Stosujemy tylko klej do tapet flizelinowych. Tapeta przeznaczona jest do salonu, pokoju dziennego lub sypialni, w miejscach narażonych na czynniki zewnętrzne. Bryty (pasy) tapety o maksymalnej szerokości 120cm naklejamy na ścianę krawędź w krawędź.
 • Naklejka (folia) samoprzylepna ze laminatem stałym:

  Folia samoprzylepna z laminatem stałym (200g/m2). Folia samoprzylepna jest popularnym materiałem odpornym na wodę. Dobrze aplikuje się na gładkie powierzchnie metodą na mokro lub na sucho (np. na ścianę), świetnie oddaje kolory obrazu. Folia oferowana jest w wersji matowej lub błyszczącej. Bardzo łatwa aplikacja! Do tego tapeta idealnie przylega do ściany. Natychmiastowy efekt, nie wymagający dodatkowego kleju ani specjalnych umiejętności podczas naklejania. Do tego trwałe i soczyste kolory druku, a Twoje wnętrze nabiera nowego klimatu!
 • Gramatura:

  Tapeta z powłoką PCV 300g/m2, tapeta flizelinowa z powłoką PCV 350g/m2, tapeta samoprzylepna z laminowaną powłoką PCV 350g/m2
 • Rodzaj druku:

  druk eco solwentowy bezpieczny dla dzieci w wysokiej jakości fotograficznej
 • Atest niepalności:

  atest B1 (trudno zapalne)
Chcesz inny wymiar? Bez problemu! Podaj nam wymiar i wyślij zapytanie do wyceny. Poniżej znajdziesz okienko zapytania.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

JAK DRUKUJEMY ?

Sprawdź jakie materiały
i nośniki stosujemy do druku
fototapet, naklejek i obrazów.

JAK ZAMAWIAĆ ?

Sprawdź jak zmierzyć lodówkę, pralkę czy też ścianę przed złożeniem zamówienia na naklejkę i fototapetę.

JAK OKLEJAĆ?

Kilka wskazówek jak oklejać
lodówkę czy zmywarkę lub
przykleić fototapetę na
pewno się przyda.
Zajrzyj tu jeżeli masz
wątpliwości czy
dobrze planujesz
naklejanie.

REALIZACJE

Zobacz realizacje i pomysły naszych klientów
na zdjęciach, które otrzymaliśmy.
Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie treści i grafik ze strony www.magicandstyle.com - surowo zabronione. Oprogramowanie: Sklepy Internetowe KQS.store
Projekt i realizacja : sucro.pl