Katalog » FOTOTAPETY » poziome » poziome 180x120cm i większe...

Fototapeta NOWY JORK

Producent: Magic & Style

229,00 zł

 • Tapeta PCV (winylowa):

  Wysokiej jakości tapeta pokryta warstwą PCV, winylu (300g/m2) do tradycyjnego wklejania na ścianie. Oryginalny produkt dedykowany jest do druku fototapet, doskonały do kuchni i salonu. Warstwa PCV doskonale zabezpiecza przed ścieraniem i blaknięciem kolorów. Tapeta o drobnej strukturze piasku SAND maskuje drobne nierówności ściany. Tapeta dodatkowo laminowana jest po druku wzoru. Stosujemy klej do grubych tapet papierowych lub winylowych. Bryty (pasy) tapety o maksymalnej szerokości 120cm naklejamy na ścianę krawędź w krawędź.
 • Tapeta PCV (winylowa) z flizeliną:

  Tapeta z powłoką PCV (winylową) z warstwą flizeliny od spodu (350g/m2). Wysokiej jakości oryginalny produkt dedykowany jest wyłącznie do druku fototapet. Warstwa PCV zabezpiecza przed ścieraniem i blaknięciem kolorów. Tapeta dodatkowo laminowana jest po druku wzoru. Zaś warstwa flizeliny doskonale ułatwia nałożenie tapety na ścianę. W przypadku flizeliny stosujemy klej wyłącznie na ścianę, a następnie nakładamy suche bryty tapety. Stosujemy tylko klej do tapet flizelinowych. Tapeta przeznaczona jest do salonu, pokoju dziennego lub sypialni, w miejscach narażonych na czynniki zewnętrzne. Bryty (pasy) tapety o maksymalnej szerokości 120cm naklejamy na ścianę krawędź w krawędź.
 • Naklejka (folia) samoprzylepna ze laminatem stałym:

  Folia samoprzylepna z laminatem stałym (200g/m2). Folia samoprzylepna jest popularnym materiałem odpornym na wodę. Dobrze aplikuje się na gładkie powierzchnie metodą na mokro lub na sucho (np. na ścianę), świetnie oddaje kolory obrazu. Folia oferowana jest w wersji matowej lub błyszczącej. Bardzo łatwa aplikacja! Do tego tapeta idealnie przylega do ściany. Natychmiastowy efekt, nie wymagający dodatkowego kleju ani specjalnych umiejętności podczas naklejania. Do tego trwałe i soczyste kolory druku, a Twoje wnętrze nabiera nowego klimatu!
 • Gramatura:

  Tapeta z powłoką PCV 300g/m2, tapeta flizelinowa z powłoką PCV 350g/m2, tapeta samoprzylepna z laminowaną powłoką PCV 350g/m2
 • Rodzaj druku:

  druk eco solwentowy bezpieczny dla dzieci w wysokiej jakości fotograficznej
 • Atest niepalności:

  atest B1 (trudno zapalne)
Chcesz inny wymiar? Bez problemu! Podaj nam wymiar i wyślij zapytanie do wyceny. Poniżej znajdziesz okienko zapytania.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

JAK PRODUKUJEMY ?

Sprawdź naszą ofertę czyli
jak produkujemy panele
szklane, obrazy,
fototapety i inne.

JAK ZAMAWIAĆ ?

Sprawdź jak zmierzyć lodówkę,
pralkę czy tez ścianę przed
złożeniem zamówienia na
tapetę lub panel szklany.

JAK MONTOWAĆ?

Sprawdź jak montować panel
szklany,fototapetę lub naklejkę
zanim przystąpisz do pracy.

REALIZACJE

Zobacz realizacje i pomysły naszych klientów
na zdjęciach, które otrzymaliśmy.
Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie treści i grafik ze strony www.magicandstyle.com - surowo zabronione. Oprogramowanie: Sklepy Internetowe KQS.store
Projekt i realizacja : sucro.pl